Egy arra járó férfi a segélyhívón jelezte 2024. április 30-án hajnali háromnegyed háromkor, hogy egy magyarbánhegyesi trafiknál tűz ütött ki – írja a BEOL.
A rendőrök érkeztek először a Békés vármegyei helyszínre és eloltották a tüzet, amit a gyanú szerint egy helyi férfi okozott.
A Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság rongálás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított a férfi ellen.
