Becsült olvasási idő: 0 perc
Fél tonna dohányt foglalt le a NAV

Fél tonna dohánylevelet és vágott dohányt foglaltak le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai Debrecen közelében, egy tanyán – közölte a NAV Észak-alföldi Regionális Bűnügyi Igazgatóságának sajtóreferense pénteken.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!