Tobacco
Becsült olvasási idő: 0 perc
Elkezdődött a Burley-felvásárlás az ULT Magyarországnál
A termés nagyját januárban veszik majd át.

Az ULT Magyarország Kft. megkezdte a Burley-dohányok felvásárlását – közölte Fekete Tibor, a cég agronómiai igazgatója a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) honlapján.

Fotó: Madosz.hu

Mint írta, a termelőink igénye szerint a termés kisebbik részét veszik át decemberben, a felvásárlás főszezonja jövő januárban lesz. „A felvásárlási programunk szerint január végéig a teljes termést fel kívánjuk vásárolni” – fogalmazott Fekete Tibor.