A zalai nyomozóknak olyan információ jutott a birtokába, miszerint egy személy kábítószert tart a házában – írja a Police.hu.
A rendőrök 2023. augusztus 20-án 14 óra 15 perc körül kutatást tartottak a szentgyörgyvári ingatlanban, ahol üvegekben tárolt, kábítószergyanús, zöld növényi törmelék, valamint több karton zárjegy nélküli dohánytermék került elő.

Ezért a helyszínen megjelentek a NAV pénzügyőrei is, az illegális termékeket lefoglalták, majd jövedéki törvénysértés és költségvetési csalás miatt indítottak eljárást.
A Keszthelyi Rendőrkapitányságon kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás a 47 éves sármelléki férfival szemben.
