Tobacco

Rovat:

Paragrafus
Becsült olvasási idő: 0 perc
Az egyik ausztrál állam betiltja a nikotinpárnát

Dél-Ausztráliában ugyanolyan szabályok vonatkoznak a jövőben a nikotintasakokra, mint az e-cigarettákra.

Dél-Ausztrália az Ausztrál Államszövetség első államaként betiltotta a nikotintasakokat – írja a The Indian Sun híradása nyomán a Tobacco Journal International.

Képünk illusztráció (Forrás: Ideogram.ai)

A nikotinpárnákra mostantól ugyanazok a korlátozások vonatkoznak az Adelaide központú államban, mint az illegális dohányra és az e-cigarettára: tiltott termékekké válnak. A széles körű függőség megelőzése érdekében az erre felhatalmazott tisztviselők zöld utat kaptak a lefoglalásukra, és akiket rajtakapnak az értékesítésükön, akár 1,5 millió ausztrál dollár (366 millió forint) bírságra is számíthatnak.