Eredetileg ezen a héten tervezett szavazni a brazil parlament arról a jogszabályról, mely eltörölné az e-cigaretták 2009-ben hozott tilalmát – írja a Tobacco Reporter.
A döntésról szóló szavazást viszont egyelőre elhalasztották, mivel a testület nem tudott konszenzusra jutni az új jogszabálytervezet szövegezésével kapcsolatban.

Noha immár 15 éve tiltott az e-cigaretta gyártása, importja, tárolása, hirdetése szállítása és kereskedelme a legnagyobb dél-amerikai országban, a termék ennek ellenére is széleskörűen elérhető.
