hero
Kelemen Richárd

Rovat:

Olvasmány
Becsült olvasási idő: 2 perc
A táncé és a kapcsolatépítésé volt a főszerep az I. Tobacco Bálon

A bálon kvízjáték, kaszinó és élőzene fogadta a trafikosokat és az iparági szereplőket, akik remekül szórakoztak.

Az I. Tobacco Bált 2025. február 14-én tartottuk a budapesti Duna-korzón álló Budapest Marriott Hotelben, ahol trafikosok és iparági szereplők találkozhattak, hogy kötetlen keretek között, egy vacsoraesttel egybekötött partin új kapcsolatokat alakítsanak ki, vagy erősíthessék a már meglévőket – mindezt élő zene mellett.

Már a bejáratnál találkozhattak a vendégek a Vidarex MI-alapú korellenőrző-rendszerével, amely a kamerakép alapján meglehetősen pontosan tudja állapítani, hogy az adott személy nagykorú-e. A csodás panorámával rendelkező bálterembe lépve egyebek mellett a Ploom extravagáns gömbje vonzotta a tekinteteket.

Fotók: Gyurkovics Anna / Tobacco

Az eseményt a Tobaccót is kiadó Professional Publishing Hungary ügyvezető igazgatója, Vándor Ágnes nyitotta meg. Beszédében kiemelte, hogy idén már 12 éves a trafikrendszer – és egyúttal a Tobacco Magazin is, amely azóta él együtt a trafikosokkal. Mint mondta, az elmúlt években hagyománnyá vált rendezvényünk, a Tobacco Hungary kapcsán számos visszajelzés érkezett. Ezek közül az egyik legfontosabb az volt, hogy mennyire fontos a networking, így idén egy nagy rendezvény helyett több alkalommal adunk erre lehetőséget. A Tobacco Bál mellett ugyanis júniusban egy focikupát is rendez a Tobacco Magazin, ahol összemérhetik majd ügyességüket a bátrabb iparági és trafikos résztvevők.

A beszédet egy kvíz követte, melyen partnereink felajánlásainak köszönhetően különböző ajándékokat nyerhettek a legtájékozottabb résztvevők. A felszolgált vacsorát igencsak változatos italkínálattal öblíthették le a vendégek, legyen szó a Liquid Gold alkoholos és alkoholmentes apero-koktéljairól, a Pannon Kávé eszpresszó-martinijéről, a Premirum különlegességeiről vagy éppen az Unicum új, Orange Bitter nevű italáról.

Az este folyamán a PartYssimo zenekar biztosította a talpalávalót, ám azok sem unatkoztak, akik nem feltétlenül a táncparkett ördögei. Az Imperial Tobacco és a Róna Dohányfeldolgozó jóvoltából ugyanis háromféle szerencsejátékban – rulettben, pókerben és blackjackben – is kipróbálhatták magukat a vállalkozó szelleműek, miközben az előtérben a PULZE fotóboksz révén örök emléket is kaphattak az estéről a vendégeink.

A hagyományteremtő céllal megrendezett I. Tobacco Bál első visszajelzései roppant pozitívak, így jó eséllyel jövőre is találkozhatnak az iparág és a trafikostársadalom legfontosabb szereplői.

A cikk a Tobacco 2025/03-as számában jelent meg.